Умови співпраці

Ми пропонуємо нашим партнерам гнучкі умови співпраці. Також виготовляємо індивідуальні замовлення, можливе створення ексклюзивних колекцій для весільних салонів та пошиття суконь за вже наявними Вашими ескізами або фото.

Оформлення замовлення
Для отримання партнерських цін на нашу продукцію і оформлення замовлення Ви можете здійснити не складну процедуру Реєстрації на нашому сайті , або зв'язатися будь-яким зручним для Вас способом, що знаходиться в розділі сайту «Контакти». Зателефонувати нам, чи відправити лист на електронну пошту.

Термін пошиття

Термін пошиття залежить від обсягу і завантаженості виробництва і зазвичай становить 8-14 робочих днів, а за умови наявності товару виконується протягом декількох днів. Є можливість відправки замовлення по частинах.

Оплата

Для того щоб замовлення почали шити, потрібно внести передоплату в розмірі 50% від суми замовлення, потім ми відшиваємо сукні і ви оплачуєте другу половину суми, після чого ми відправляємо ваше замовлення. Для економії часу можете відразу оплатити повну вартість. Оплачувати замовлення можна особисто, а також через систему банківських переказів, або іншим зручним для вас способом.

Система знижок:

від 3 до 9 = 3%

від 10 до 19 = 4%

від 20 і більшe = 5%

Доставка

Для підвищення комфорту нашої з Вами співпраці, ми забезпечуємо доставку замовлень в будь-який куточок світу. Витрати з доставки і оплати несе замовник.

Для отримання додаткової інформації, зв’яжіться з нами. Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання та обговорити пропозиції щодо співпраці.
З повагою,Velour Atelier